[WIDEO] Zobacz dwa gole Ewy Pajor

We wczorajszym starciu VfL Wolfsburg z Freiburgiem Ewa Pajor miała ogromny udział w zwycięstwie aktualnych mistrzyń Niemiec. Reprezentantka Polski strzeliła dwie bramki, a “Wilczyce” triumfowały 3:2.

Wolfsburg musiał odrabiać straty po tym, jak przelobować z okolic dwudziestego metra dała się Katarzyna Kiedrzynek. Wówczas jeszcze większy błąd popełniła bramkarka gości, Lena Nuding, co wykorzystała Ewa Pajor, doprowadzając do remisu. 24-latka wyprowadziła również gospodynie na prowadzenie, w 24. minucie zamieniając na gola dośrodkowanie Fridoliny Rolfö.

Ostatecznie dzięki wygranej, obrończynie mistrzowskiego tytułu zmniejszyły swoją stratę w tabeli do Bayernu Monachium, który niespodziewanie przegrał w ostatni weekend 2:3 z Hoffenheim. Ekipa z Bawarii ma już więc tylko dwa “oczka” przewagi, a do końca rozgrywek zostały cztery kolejki. Kluczowe w kontekście walki o mistrzostwo będzie zatem najprawdopodobniej bezpośrednie starcie “Wilczyc” z Bayernem, które odbędzie się 9 maja.

We wczorajszym starciu z Freiburgiem Ewa Pajor rozegrała 64 minuty, natomiast Katarzyna Kiedrzynek zaliczyła pełny występ.

Gole Ewy Pajor (od 0:35 i 1:30):