[WIDEO] Zobacz gola Ewy Pajor przeciwko Bayernowi Monachium

We wczorajszym pojedynku VfL Wolfsburg z Bayernem Monachium, aktualne mistrzynie Niemiec okazały się lepsze, co dało im awans do finału krajowego pucharu. Wynik tego starcia na 2:0 ustaliła Ewa Pajor, dla której to trzeci gol w tym sezonie.

Reprezentantka Polski wybiegła w podstawowym składzie i przebywała na placu gry do 71. minuty. Piłkę w siatce umieściła w doliczonym czasie pierwszej połowy, wykorzystując fakt, że po dośrodkowaniu Svenji Huth piłka znalazła się pod jej nogami. Pajor posłała uderzenie między nogami bezradnej Laury Benkarth, dzięki czemu Wolfsburg schodził do szatni z dwubramkowym prowadzeniem, którego nie oddał już do końcowego gwizdka. Więcej o tym spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.