fbpx

Wielka szansa otwiera się przed utalentowaną zawodniczką!

Ekstraligowy KKPK Medyk POLOmarket Konin zaprosił na testy perspektywiczną zawodniczkę występującą aktualnie w IV lidze wielkopolskiej.

Znajdujący się po rundzie jesiennej na pozycji spadkowej zespół z Konina dąży do zbudowania silnej, stabilnej i szerokiej kadry, która zapewni końcowy sukces, czyli utrzymanie na poziomie Orlen Ekstraligi. Włodarze KKPK Medyka POLOmarket Konin prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania wzmocnień, o czym świadczy zaproszenie na test-mecz zawodniczki występującej aktualnie w Kani Gostyń, drużynie rozgrywającej swoje spotkania w IV lidze wielkopolskiej.

Duża szansa na wyraźny sportowy awans i rozwój kariery piłkarskiej otwiera się przed Agatą Ratajczak. Piłkarka Kani Gostyń została zaproszona na weekend do udziału w meczu testowym Medyczek.

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

AMPNewsyPolska

Comments (1)

  1. Zawodniczka z 4 ligi szansa na uratowanie Medyka przed spadkiem? Ty redaktor nie rob sobie jaj z powaznych ludzi. Problem Medyka polega na tym ze czas tego klubu sie skonczyl co widac z sezonu na sezon jak sie obsuwa w poziomie i pozycji w tabeli. Niech sie Konin skoncentruje na szkoleniu mlodziezy a nie szukaniu ratunku tam gdzie go juz nie ma.

Leave a Reply