fbpx

Wielkie wyróżnienie dla polskiej sędzi. Na murawie będą Ronaldo i Messi!

Polska sędzia Paulina Baranowska została doceniona i niesamowicie wyróżniona na międzynarodowej arenie – będzie mogła pracować przy prestiżowym spotkaniu z udziałem Cristiano Ronaldo i Leo Messiego.

Co do tego, że Cristiano Ronaldo i Lionel Messi to legendy światowego futbolu, nie trzeba nikogo przekonywać, to ikon współczesnej piłki nożnej, zawodnicy, którzy na zawsze zapisali się na kartach historii. Zarówno Portugalczyk, jak i Argentyńczyk zbliżają się do zakończenia kariery zawodniczej, moment zawieszenia butów na kołku zbliża się wielkimi krokami.

Aktualnie Cristiano Ronaldo reprezentuje barwy saudyjskiego klubu piłkarskiego Al-Nassr, z kolei Lionel Messi przeniósł się za Ocean, w Major League Soccer występuje w zespole Interu Miami. Już w najbliższy czwartek, 1 lutego o godzinie 19:00 polskiego czasu, na stadionie w Rijadzie obaj zawodnicy staną naprzeciwko siebie. Al Nassr zmierzy się z Interem Miami w ramach turnieju towarzyskiego Riyadh Season Cup, w którym bierze udział także saudyjski Al-Hilal z Neymarem w składzie. W tym doborowym towarzystwie znajdzie się polska sędzia Paulina Baranowska, razem z Esther Staubli i Susanne Kung ze Szwajcarii stworzy zespół sędziowski, który poprowadzi pojedynek Al-Nassr – Inter Miami. Dla polskiej arbiter to kolejne wielkie wyróżnienie, docenienie jej talentu i ciężkiej pracy. W 2022 roku Paulina Baranowska była asystentką podczas finału kobiecego Euro na Wembley, w 2023 roku sędziowała podczas mistrzostw świata, we czwartek stanie przed szansą zapisania kolejnej wyjątkowej karty w swoim sędziowskim życiorysie.

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
Melissa Garcia
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply