Kobiecy Futbol
Ekstraliga Futsal I liga Newsy Niższe ligi Polska

Wraca Puchar Fanów!

Wiemy, że długo na to czekaliście i często pytaliście nas, co dalej z rywalizacją o Puchar Fanów. Możemy więc Was uspokoić, bowiem po przerwie, w której skupialiśmy się bardziej na rywalizacji na boiskach, wznawiamy także konkurowanie wirtualne!

Szybkie przypomnienie – Puchar Fanów to rywalizacja kobiecych klubów w pojedynkach kibiców, którzy swoje wsparcie okazują reakcjami pod odpowiednim postem na Facebooku. Choć rywalizacja jest wirtualna, kluby walczą całkowicie realny puchar ufundowany przez redakcję KobiecyFutbol.pl. Na początku tego roku ruszyliśmy z drugą edycją tych rozgrywek, w których mistrzowskiego tytułu bronią zawodniczki Ostrovii Ostrów Wielkopolski. W PF 2021 udział wzięło aż 207 klubów, a po dwóch pierwszych rozegranych w styczniu, lutym i marcu etapach, w grze pozostały już tylko 64 ekipy. 61 z nich dostało się tam dzięki wygranej w swoim meczu 1. rundy, natomiast trzy zostały nagrodzone dziką kartą i mimo porażki w bezpośrednim pojedynku, dzięki największej liczbie reakcji spośród wszystkich przegranych ekip, dostały drugą szansę i powalczą w 2. rundzie. Dzikimi kartami nagrodzone zostały MOSiR Lubartów (758 głosów), UKS 3 Staszkówka Jelna (683 głosy) i WAP Warszawa (532 głosy). Oto komplet wyników meczów 1. kolejki Pucharu Fanów:

Victoria Zalas – Hydrotruck Radom 54:20
ULKS Bogdańczowice – Lew Lębork 249:243
Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Medyk Konin 312:243
Skra Częstochowa – Stomilanki Olsztyn 161:94
Forty Piątnica – Izolator Boguchwała 113:92
AZS UAM Poznań – SWD Wodzisław Śląski 163:112
MUKS Praga Warszawa – Górnik Łęczna 139:121
Fuks Wielowicz – Ślęza Wrocław 539:526
Starówka Nowy Sącz – PTC Pabianice 106:36 po dogrywce
UKKS Istebna – Tarnovia Tarnów 107:32
GOSRiT Luzino – Rekord Bielsko-Biała 184:112
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – GKS Katowice 127:69
Bielawianka Bielawa – Ekosport Białystok 168:109
Żbik Nasielsk – UKS Victoria Sianów 291:92
UKS Pionier PSW Biała Podlaska – Unia Opole 297:195
Słupczanka Słupca – Unifreeze Górzno 496:336
Sparta Daleszyce – Piastovia Piastów 78:126
Czarni Sosnowiec – GSS Grodzisk Wielkopolski 116:26
Jeziorak Iława – LFA Szczecin 168:132
KKS Zabrze – Kotwica Kołobrzeg 157:28
WAP Włocławek – Promień Żary 415:374
Warta Gorzów Wielkopolski – Iskra Brzezinka 94:42
Helios Białystok – Zagłębie Wałbrzych 107:149
TME UKS SMS Łódź – Ziemia Lubińska Czerniec 108:28
KA 4resPect Krobia – Ząbkovia Ząbki 90:176
GKS Żukowo – Victoria Niemcz 156:169
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Iskra Krzemień 186:192
Resovia Rzeszów – Śląsk Wrocław 59:204
MOSiR Lubartów – MUKS Kostrzyn Nad Odrą 758:785
Football Success Academy Kraków – Zamłynie Radom 96:114
Marcus Gdynia – KS Raszyn 89:145
Rysy Bukowina Tatrzańska – AZS AWF Warszawa 22:98
Naprzód Sobolów – Plon Błotnica Strzelecka 74:65
Energetyk Gryfino – Astoria Szczerców 437:433
Pogoń Zduńska Wola – Polonia Środa Wielkopolska 176:26
TS ROW Rybnik – Vielgovia Szczecin 62:83
Skawinka Skawina – Spójnia Białe Błota 178:112
Pogoń Tczew – Piast Łapanów 312:337
Polonia Świdnica – Hetmanki Włoszczowa 275:210
Podgórze Kraków – Vulcan Wólka Mlądzka 30:53
eSKa Skarżysko-Kamienna – LZS Juna-Trans Stare Oborzyska 349:327
Stal Jezierzyce – Tygryski Świętochłowice 274:314
Jaskółki Chorzów – Włókniarz Białystok 23:28
Loczki Wyszków – Górnik Wieliczka 165:64
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polonia Prószków 168:41
Wanda Nowa Huta – Sportis KKP Bydgoszcz 211:130
UKS 3 Staszkówka Jelna – Jantar Ostrołęka 683:805
Włókniarz Konstantynów Łódzki – DAP Dębica 206:30
Dąb Zabierzów Bocheński – AZS UJ Kraków 181:97
Królewscy Płock – Widok Lublin 34:25
KSP Kielce – Perły Lublin 486:509
AKS Zły Warszawa – Olimpia Szczecin 148:65
Korona Tuchla – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 196:144
Błękitni Stargard – Chrobry Głogów 97:237
Lechia Gdańsk – MTS Knurów 89:132
Respekt Myślenice – Unia Lublin 395:294
Rolnik B. Głogówek – WAP Warszawa 546:532
Puszcza Niepołomice – Prądniczanka Kraków 497:450
Wisła Skoczów – AP LOTOS Gdańsk 378:237
Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS UW Warszawa 24:71
Sanovia Lesko – AZS Uniwersytet Śląski 265:314

Skoro znamy już wszystkich uczestników 2. rundy, pora przedstawić pary, które powalczą o awans do następnego etapu. Tutaj już dzikich kart nie będzie – ta drużyna, która po 24 godzinach głosowania otrzyma więcej głosów, przechodzi dalej, a przegrany odpada i na swoją szansę będzie musiał czekać do przyszłorocznej, trzeciej edycji Pucharu Fanów. Pierwsze starcie tego etapu zaplanowaliśmy na sobotę, 19 czerwca, natomiast ostatnie ruszy 4 lipca i zakończy dzień później.

  • Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa (19 czerwca, 12:00)
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Wanda Nowa Huta (19 czerwca, 17:00)
  • Jantar Ostrołęka – AZS Uniwersytet Śląski (20 czerwca, 12:00)
  • Jeziorak Iława – UKS 3 Staszkówka Jelna (20 czerwca, 17:00)
  • Forty Piątnica – KKS Zabrze (21 czerwca, 12:00)
  • AKS Zły Warszawa – UKS Pionier PSW Biała Podlaska (21 czerwca, 17:00)
  • Ząbkovia Ząbki – WAP Włocławek (22 czerwca, 12:00)
  • Iskra Krzemień – Zagłębie Wałbrzych (22 czerwca, 17:00)
  • Fuks Wielowicz – MOSiR Lubartów (23 czerwca, 12:00)
  • TME UKS SMS Łódź – AZS UW Warszawa (23 czerwca, 17:00)
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Skawinka Skawina (24 czerwca, 12:00)
  • Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Energetyk Gryfino (24 czerwca, 17:00)
  • GOSRiT Luzino – eSKa Skarżysko-Kamienna (25 czerwca, 12:00)
  • Victoria Niemcz – AZS AWF Warszawa (25 czerwca, 17:00)
  • ULKS Bogdańczowice – Śląsk Wrocław (26 czerwca, 12:00)
  • Starówka Nowy Sącz – Warta Gorzów Wielkopolski (26 czerwca, 17:00)
  • Victoria Zalas – KS Raszyn (27 czerwca, 12:00)
  • Czarni Sosnowiec – Loczki Wyszków (27 czerwca, 17:00)
  • Korona Tuchla – Chrobry Głogów (28 czerwca, 12:00)
  • Vielgovia Szczecin – Bielawianka Bielawa (28 czerwca, 17:00)
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – WAP Warszawa (29 czerwca, 12:00)
  • AZS UAM Poznań – Piast Łapanów (29 czerwca, 17:00)
  • Naprzód Sobolów – Tygryski Świętochłowice (30 czerwca, 12:00)
  • Królewscy Płock – Respekt Myślenice (30 czerwca, 17:00)
  • Perły Lublin – Polonia Świdnica (1 lipca, 12:00)
  • Pogoń Zduńska Wola – Vulcan Wólka Mlądzka (1 lipca, 17:00)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Słupczanka Słupca (2 lipca, 12:00)
  • MUKS Kostrzyn Nad Odrą – Piastovia Piastów (2 lipca, 17:00)
  • UKKS Istebna – MTS Knurów (3 lipca, 12:00)
  • Rolnik B. Głogówek – Puszcza Niepołomice (3 lipca, 17:00)
  • Skra Częstochowa – Żbik Nasielsk (4 lipca, 12:00)
  • Zamłynie Radom – Wisła Skoczów (4 lipca, 17:00)

Zapiszcie sobie w kalendarzach, kiedy o awans walczą Wasze ulubione kluby i zapraszamy do głosowania, Puchar Fanów wraca już jutro i nie możemy się go doczekać tak samo jak Wy!

Może Cię również zainteresować

Decyzja w sprawie wznowienia rozgrywek zapadnie do 11 maja

Cichy

Ekstraliga: Urodzinowy prezent dla trenera Olimpii.

Klaudia

Kolejny uraz w ekipie mistrzyń Polski

Mariusz

Skomentuj