
foto. Sebastian Godyla / KobiecyFutbol.pl
Wypowiedzi po meczu 1.Ligi Rekord Bielsko-Biała – Resovia Rzeszów
W Bielsku w pierwszym meczu sezonu 2022/2023 nie było niespodzianki. Rekord ograł Resovię 3:1. Po meczu poprosiliśmy o opinię trenerów oraz strzelczynie pierwszych bramek dla swoich zespołów.
Przed naszym mikrofonem po gwizdku końcowym zameldowali się trener Paweł Szurgociński oraz Mateusz Żebrowski. Nie obyło się także bez złożenia życzeń jubilatce, która otworzyła wynik spotkania. Poza Karoliną Czyż (bo o niej mowa), o kilka słów poprosiliśmy także Annę Puzio.
Opublikowano: 16.08.22
Polecamy
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn


