Wystartowała 2. runda Pucharu Fanów, rywalizacja nadal trwa!

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy rywalizację w 1. rundzie Pucharu Fanów. Płynnie przeszliśmy od razu do 2. rundy, która ruszyła wraz z początkiem grudnia. Pora jednak jeszcze zaprezentować szczegółowe podsumowanie zakończonego niedawno etapu.

W grze o Puchar Fanów pozostały już “tylko” 64 kluby. 61 z nich to zwycięzcy swoich pojedynków 1. rundy. A trzy to zdobywcy dzikich kart dzięki zebraniu dużej liczby głosów, która jednak nie wystarczyła do wygrania swojego wirtualnego meczu. Po dziką kartę sięgnęli: MOSiR Lubartów, KKS Górnik Zabrze i MKS Myszków i ich zobaczymy w walce o nasze trofeum. Teraz nie będzie już żadnej taryfy ulgowej – skończyły się dzikie karty i zasada jest prosta – kto dostanie więcej głosów, ten przechodzi dalej. Oto wyniki 1. rundy Pucharu Fanów:

1) Pogoń Dekpol Tczew – Stal Łańcut 157:141
2) Mitech Żywiec – Piast Strzelce Opolskie 12:99
3) KS Raszyn – Strażak Przechowo 20:212
4) Respekt Myślenice – Rysy Bukowina Tatrzańska 178:60
5) AP ORLEN Gdańsk – AP Szaflary 33:89
6) MOSiR LubartówTramwaj Kraków 258:351
7) Wisła Płock – Zawisza Rzgów 20:10
8) Polonia Środa Wielkopolska – Izolator Boguchwała 24:46
9) HydroTruck Radom – Grom Wolsztyn 67:53
10) Pogoń Szczecin – Rekord Brzeziny 38:60
11) Checz Marcus Gdynia – Lubomir Wiśniowa 39:134
12) LFA Szczecin – Perły & Unia Lublin 43:194
13) SWD Wodzisław Śląski – Fuks Pułtusk 36:107
14) WAP Włocławek – Wisła Skoczów 63:104
15) Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Red Devils Chojnice 119:26
16) Czarni Sosnowiec – Skalnik Trzemeśnia 68:190
17) Nowy Świt Górzno – LSS Legia Warszawa 159:89
18) GKS Katowice – Olimpia Czersk 61:130
19) Forty Piątnica – Heiro Rzeszów 103:210
20) TME SMS Łódź – KS JSS Toruń 115:240
21) Stomilanki Olsztyn – LKS Bestwina 104:158
22) AZS UJ Kraków – Płomień Krośnice 34:214
23) Lech Poznań UAM – KTS Luzino 120:32
24) Skra Częstochowa – Kolejarz Łódź 22:48
25) Naprzód Sobolów – Górnicza Konin 58:23
26) LKS Goczałkowice – Błękitni Stargard 57:16
27) Victoria Niemcz Osielsko – Plon Błotnica Strzelecka 193:149
28) TS ROW Rybnik – LUKS Wisła Nowy Korczyn 51:68
29) Medyk Konin – Świt Barcząca 62:117
30) KKS Górnik ZabrzeEnergetyk Junior Gryfino 218:223
31) Pogorzanka Pogorzyce – UKS Bierutów 153:127
32) Sportis KKP Bydgoszcz – Iskra Tarnów 70:445
33) UKS 3 Staszkówka Jelna – Kania Gostyń 41:148
34) Bielawianka Bielawa – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 73:211
35) Ząbkovia Ząbki – Dunajec Nowy Sącz 78:243
36) Górnik Łęczna – Chrobry Głogów 84:20
37) Śląsk Wrocław – Iskra Krzemień 137:157
38) Rekord Bielsko-Biała – LKS Czarni Rząśnia 59:93
39) Resovia Rzeszów – Chojniczanka Chojnice 54:80
40) Loczki Wyszków – Stilon Gorzów Wielkopolski 104:73
41) Praga Warszawa – Victoria Sianów 37:10
42) KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Warta Poznań 75:35
43) Juna-Trans Stare Oborzyska – Olimpia Osieczany 246:139
44) AZS UW Warszawa – Włókniarz Konstantynów Łódzki 56:145
45) Pogoń Zduńska Wola – GKS Tychy 52:82
46) Włókniarz Białystok – Inter Gnojnica 16:70
47) AZS UJ Prądniczanka Kraków – AKS Zły 38:42
48) Unia Lublin – KP Kobierzyce 17:72
49) Dąb Zabierzów Bocheński – WAP Warszawa 103:122
50) PTC Pabianice – Iskra Brzezinka 83:8
51) MKS MyszkówMUKS Kostrzyn Nad Odrą 185:203
52) Lechia Gdańsk – Victoria Jelenia Góra 58:94
53) Wanda Kraków – Unia Opole 38:7
54) Polonia Warszawa – Tygryski Świętochłowice 6:172
55) Ślęza Wrocław – Ekosport Białystok 75:9
56) Rolnik B. Głogówek – AZS UAM Poznań 74:78
57) GSS Grodzisk Wielkopolski – KKP Jezioranki Iława 9:63
58) Sokół Kolbuszowa Dolna – Football Success Academy Kraków 40:28
59) Zamłynie Radom – Blokers Łódź – AZS UG Gdańsk 74:5:8
60) Podgórze Kraków – Żbik Nasielsk 38:111
61) KSP Kielce – KA 4 Respect Krobia 34:13

Tak prezentuje się zestaw par 2. rundy Pucharu Fanów:

1) Pogoń Dekpol Tczew – Piast Strzelce Opolskie (1 grudnia, 12:00)
2) Strażak Przechowo – Respekt Myślenice (1 grudnia, 17:00)
3) AP Szaflary – Tramwaj Kraków (2 grudnia, 12:00)
4) Wisła Płock – Izolator Boguchwała (2 grudnia, 17:00)
5) HydroTruck Radom – Rekord Brzeziny (3 grudnia, 12:00)
6) Lubomir Wiśniowa – Perły & Unia Lublin (3 grudnia, 17:00)
7) Fuks Pułtusk – Wisła Skoczów (4 grudnia, 12:00)
8) Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Skalnik Trzemeśnia (4 grudnia, 17:00)
9) Nowy Świt Górzno – Olimpia Czersk (5 grudnia, 12:00)
10) Heiro Rzeszów – MOSiR Lubartów (5 grudnia, 17:00)
11) KS JSS Toruń – LKS Bestwina (6 grudnia, 12:00)
12) Płomień Krośnice – Lech Poznań UAM (6 grudnia, 17:00)
13) Kolejarz Łódź – Naprzód Sobolów (7 grudnia, 12:00)
14) LKS Goczałkowice – Victoria Niemcz Osielsko (7 grudnia, 17:00)
15) LUKS Wisła Nowy Korczyn – Świt Barcząca (8 grudnia, 12:00)
16) Energetyk Junior Gryfino – Pogorzanka Pogorzyce (8 grudnia, 17:00)
17) Iskra Tarnów – Kania Gostyń (9 grudnia, 12:00)
18) MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Dunajec Nowy Sącz (9 grudnia, 17:00)
19) Górnik Łęczna – Iskra Krzemień (10 grudnia, 12:00)
20) LKS Czarni Rząśnia – KKS Górnik Zabrze (10 grudnia, 17:00)
21) Chojniczanka Chojnice – Loczki Wyszków (11 grudnia, 12:00)
22) Praga Warszawa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (11 grudnia, 17:00)
23) Juna-Trans Stare Oborzyska – Włókniarz Konstantynów Łódzki (12 grudnia, 12:00)
24) GKS Tychy – Inter Gnojnica (12 grudnia, 17:00)
25) AKS Zły – KP Kobierzyce (13 grudnia, 12:00)
26) WAP Warszawa – PTC Pabianice (13 grudnia, 17:00)
27) MUKS Kostrzyn Nad Odrą – Victoria Jelenia Góra (14 grudnia, 12:00)
28) Wanda Kraków – Tygryski Świętochłowice (14 grudnia, 17:00)
29) Ślęza Wrocław – AZS UAM Poznań (15 grudnia, 12:00)
30) KKP Jezioranki Iława – MKS Myszków (15 grudnia, 17:00)
31) Sokół Kolbuszowa Dolna – Zamłynie Radom (16 grudnia, 12:00)
32) Żbik Nasielsk – KSP Kielce (16 grudnia, 17:00)

A tak wyglądać będzie 3. runda naszej rywalizacji:

1) Zwycięzca meczu nr 1 (Piast Strzelce Opolskie) – Zwycięzca meczu nr 2 (Strażak Przechowo) (17 grudnia, 12:00)
2) Zwycięzca meczu nr 3 (Tramwaj Kraków) – Zwycięzca meczu nr 4 (Izolator Boguchwała) (17 grudnia, 17:00)
3) Zwycięzca meczu nr 5 (HydroTruck Radom) – Zwycięzca meczu nr 6 (Perły & Unia Lublin) (18 grudnia, 12:00)
4) Zwycięzca meczu nr 7 – Zwycięzca meczu nr 8 (18 grudnia, 17:00)
5) Zwycięzca meczu nr 9 – Zwycięzca meczu nr 10 (19 grudnia, 12:00)
6) Zwycięzca meczu nr 11 – Zwycięzca meczu nr 12 (19 grudnia, 17:00)
7) Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 (20 grudnia, 12:00)
8) Zwycięzca meczu nr 15 – Zwycięzca meczu nr 16 (20 grudnia, 17:00)
9) Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 18 (21 grudnia, 12:00)
10) Zwycięzca meczu nr 19 – Zwycięzca meczu nr 20 (21 grudnia, 17:00)
11) Zwycięzca meczu nr 21 – Zwycięzca meczu nr 22 (22 grudnia, 12:00)
12) Zwycięzca meczu nr 23 – Zwycięzca meczu nr 24 (22 grudnia, 17:00)
13) Zwycięzca meczu nr 25 – Zwycięzca meczu nr 26 (23 grudnia, 12:00)
14) Zwycięzca meczu nr 27 – Zwycięzca meczu nr 28 (23 grudnia, 17:00)
15) Zwycięzca meczu nr 29 – Zwycięzca meczu nr 30 (24 grudnia, 12:00)
16) Zwycięzca meczu nr 31 – Zwycięzca meczu nr 32 (24 grudnia, 17:00)

Inne wiadomości

Beach soccerNewsy
EkstraligaNewsyPolska

Dodaj komenntarz