
Zespół to wielka siła! Brawo Resovia Rzeszów!
W spotkaniu drugiej kolejki Orlen I ligi, w którym Resovia Rzeszów rywalizowała z Polonią Środa Wielkopolska, bardzo poważnej kontuzji nabawiła się jedna z rzeszowskich zawodniczek.
Resovia bardzo dobrze rozpoczęła sezon 2023/2024 w Orlen I lidze, na inaugurację zremisowała na wyjeździe ze Skrą Częstochowa, zaś w spotkaniu drugiej kolejki pewnie pokonała Polonię Środa Wielkopolska. Sobotnie zwycięstwo zostało jednak okupione bardzo poważną kontuzją Anny Puzio. 18-letnia pomocniczka Resovii zerwała więzadła krzyżowe w kolanie, w efekcie czego czeka ją kilkumiesięczna przerwa w grze. Miejmy nadzieję, że powrót do pełni sił przebiegnie sprawnie i piłkarka wróci na plac gry jeszcze silniejsza! Niesamowite wsparcie, jakie otrzymała od całego zespołu, z pewnością przyspieszy jej powrót na boisko! Wielkie brawa dla drużyny za ten gest solidarności z koleżanką z zespołu.
W spotkaniu trzeciej kolejki Orlen I ligi Resovia Rzeszów, aktualnie liderująca wspólnie z HydroTruckiem Radom, zmierzy się w sobotę 2 września o godzinie 15:00 w Ząbkach, z miejscową Ząbkovią.
Polecamy
-
I liga12.02.25
Legia poważnie myśli o awansie!
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.02.25
Kolejna zawodniczka odchodzi ze Skry Ladies Częstochowa
Milena Romanowska
-
Newsy11.02.25
Podsumowanie VI Mistrzostw Polski Kobiet w Siatkonodze – Rzgów 2025
Mariusz Cichowski
-
Newsy11.02.25
Mecz Orlen Pucharu Polski nie odbędzie się!
Milena Romanowska