
Zuzanna Błaszczyk ma nowy klub
Zuzanna Błaszczyk zmienia barwy klubowe! Golkiperka zasiliła szeregi Śląska Wrocław.
Ostatnim klubem Zuzanny Błaszczyk był GKS Katowice – golkiperka urodzona w lipcu 2008 roku kilkukrotnie pojawiła się na ławce w meczach Orlen Ekstraligi, jednak nie zadebiutowała na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Grała głównie w Centralnej Lidze Juniorek, a także zanotowała cztery występy w trzecioligowych rezerwach mistrzyń kraju.
Cieszymy się, że pomimo dużego zainteresowania innych klubów Ekstraligi Zuzia przyjęła naszą ofertę. Obserwowaliśmy ją od dłuższego czasu, to młoda i zdolna bramkarka, żyje meczem i jest w ciągłej gotowości do interwencji – mówi dla oficjalnej strony klubowej koordynator sekcji piłki nożnej kobiet w Śląsku, Piotr Jagieła
Ponadto Błaszczyk ma za sobą występy w reprezentacjach U17 i U19.
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska



Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Lech UAM Poznań
KS Uniwersytet Jagielloński
AP 2010 Orlen Gdańsk