fot. Ziółkowski Fotografia Sportowa

W meczu nie będącej jeszcze pewnej utrzymana Olimpii Szczecin i Sportisu KKP Bydgoszcz wielu bramek nie ujrzeliśmy. Obydwa zespoły zaserwowały nam piłkarskie szachy.

Było to bardzo wyrównany pojedynek. Obydwa zespoły stwarzały sobie sytuacje, lecz Natalia Radkiewicz z Olimpii i Natalia Piątek ze Sportisu KKP spisywały się bez zarzutu. O tym, że trzy punkty pojechały do Bydgoszczy zdecydowała bramka Aleksandry Stasiak, która w 78. minucie wpadła w pole karne i oddała dobry technicznie strzał, który wpadł “za kołnierz” bezradnej w tej sytuacji Radkiewicz. Olimpii udało się nawet trafić do bramki Piątek, lecz strzelająca Yana Kalilina była na pozycji spalonej. 

Ekstraliga -19. kolejka
Olimpia Szczecin – Sportis KKP Bydgoszcz 0:1 (0:0)
Stasiak 78`

sędzia: Ewa Augustyn – Anna Masztalerz, Aleksandra Mostow

kartki: Oleszkiewicz, Shabazyan, – Andrzejewska, Bagińska, Boguszyńska, Witczak,  [ż.k]

Olimpia: Radkiewicz – Brzozowska, Oleszkiewicz, Michalczyk, Szymaszek, Radochońska (Kuśmierczyk 36`), Dzhurenko, Brodzik, Shabazyan (Ziemba 77`), Garbowska (Lipiejko 87`), Kalilina

Sportis: Piątek – Andrzejewska, Bagińska, Sokołowska, Sudyk, Stasiak, Oleksiak (Łaniewska 85`), Boguszyńska (Sobczyk 46`), Piechocka, Glinka, Witczak (Klepatska 77`)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here