Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu – LIVE
Strona nie wymaga odświeżania. Aktualizacje co 2 minuty
Grupa A
MMP U19 /Kraków/ Gr.A
Pozycja | Klub | Mecze | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prądniczanka | 3 | 15 | 6 | +9 | 9 |
2 | Pogoń Dekpol Tczew | 3 | 11 | 7 | +4 | 6 |
3 | Ślęza Wrocław | 3 | 4 | 8 | -4 | 1 |
4 | UKS Istebna | 3 | 4 | 15 | -9 | 1 |
Pogoń Tczew – Ślęza Wrocław 3-1
Jędrzejewska 3′, Nowak 16′, Czarnecka 22′ – Kruk 2′
Prądniczanka Kraków – UKS Istebna 7-1
Kwarciak 5′, Wróbel 6′,24′ Talaga 10`,15′ Rojek 14′, Godyń 14′ – Talik 8′
Pogoń Tczew – UKS Istebna 4-1
Sitarz 5′, Jędrzejewska 7′, Sobal 10′(k), 19′, – Legierska 5′
Prądniczanka Kraków – Ślęza Wrocław 3-1
Malinowska 6′, Rojek 8′, Nierychło 12′ – Walczak 22′
Ślęza Wrocław – UKS Istebna 2-2
Słota ?’, Walczak 23′ – Legierska Kinga 4′, Kawulok ‘ 19
Prądniczanka Kraków – Pogoń Tczew 5-4
Wróbel 10′,15′, Nierychło 10′, Talaga 17′, 18′ – Jędrzejewska 1′,9′, Sobal 2′, Nowak 13′
Grupa B
MMP U19 /Kraków/ Gr.B
Pozycja | Klub | Mecze | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UAM Poznań | 3 | 9 | 2 | +7 | 7 |
2 | Czarni Antrans Sosnowiec | 3 | 6 | 3 | +3 | 5 |
3 | Wanda Kraków | 3 | 4 | 8 | -4 | 1 |
4 | Rolnik B. Głogówek | 3 | 1 | 7 | -6 | 1 |
Wanda Kraków – AZS UAM Poznań 1-5
Szałaj 16` – Kuleczka 1′,4′, Kubka 2′, Małyszka 21′, 24′
Rolnik Głogówek – Czarni Sosnowiec 0-3
Długokęcka 15′, Stolarczyk 17′, Czechowska 20′
Wanda Kraków – Czarni Sosnowiec 2-2
Kozicka 8′, 17′ – Stolarczyk 10′, 16`
Rolnik Głogówek – AZS UAM Poznań 0-3
Małyszka 8′, Nowaczek 19′, Smól ’24
AZS UAM Poznań – Czarni Sosnowiec 1-1
Kuleczka 3′ – Tobiczyk 17′
Rolnik Głogówek – Wanda Kraków 1-1
Sobkowicz 12′ (k) – Kozicka 12′
Grupa C
MMP U19 /Kraków/ Gr.C
Pozycja | Klub | Mecze | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rekord Bielsko-Biała | 3 | 9 | 3 | +6 | 6 |
2 | UKS 3 Staszkówka/Jelna | 3 | 10 | 4 | +6 | 6 |
3 | Ząbkovia Ząbki | 3 | 7 | 7 | 0 | 6 |
4 | UKS SMS II Łódź | 3 | 5 | 17 | -12 | 0 |
Staszkówka Jelna – UKS Ząbkovia Ząbki 4-1
Romuzga 5′, Piksa 7′(k),23′, Fryczek 8` – Kozarzewska 22′
BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS SMS II Łódź 7-1
Gąsiorek 2′,14, Kłębek 4′, Majewska 10′, Szafran 11′, 12′, Czyż 20′(k) – Wroniarska 12′
Staszkówka Jelna – UKS SMS II Łódź 6-1
Romuzga 10′, 22′, Piksa 11′ Fryczek 5′, 23′, 24′ – Czołnowska 5′,
BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS Ząbkovia Ząbki 0-2
Kodym 3′, Kozarzewska 4′
UKS SMS II Łódź – UKS Ząbkovia Ząbki 3-4
Kwiatkowska 12′, Szubert 15′, Wroniarska 22′ – Kozarzewska 9′,20′ Witkowska 14′, sam. 17′
BTS Rekord Bielsko-Biała – Staszkówka Jelna 2-0
Śmietana 6′, Czyż 12′
Grupa D
MMP U19 /Kraków/ Gr.D
Pozycja | Klub | Mecze | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SMS Łódź | 3 | 23 | 4 | +19 | 9 |
2 | LEGIONISTKI SP. Z O.O. | 3 | 9 | 5 | +4 | 6 |
3 | Górzno Nowy Świt | 3 | 7 | 6 | +1 | 3 |
4 | Dargfil Tomaszów Mazowiecki | 3 | 2 | 26 | -24 | 0 |
Unifreeze Górzno – SMS Łódź 0-6
Maciejko 5′, Malesa 9′,15′, Kolis 13′ Bałdyga 19′ Olkiewicz ’22
SWD Wodzisław Śląski – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3-0
Sarapata 6′, 18′, Psota 20′
Unifreeze Górzno – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 7-1
Kowiako 3′,5′,16′ Polewska 5′, 7′ 7′, 23′ – Marcinowska 6′
SWD Wodzisław Śląski – SMS Łódź 3-5
Karwowska 8`, Jędrzejczyk 11, Gulec 12′ – Olkiewicz 6`, 12′ Malesa 8`13′, Maciejko 21′
SMS Łódź – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 16-1
Miś 2′, 11′, Dąbrowska 5′, Bałdyga 6′,17′, 24′ Domin 9′, 21′ Maciejko 13′ 14′,20′ Malesa 18′,22′,24 Olkiewicz 19′, Orłowska 21′ – Czerwińska 15′
SWD Wodzisław Śląski – Unifreeze Górzno 4-0
Sarapata 3′, 11′, Karwowska 19′, Gulec 21′
Ćwierćfinały
Prądniczanka Kraków : Czarni Sosnowiec 2-1
Wróbel 7′, Talaga 8 – Stolarczyk 17′
UKS Staszkówka Jelna : KS SWD Wodzisław Śląski 2-0
Fryczek 10′, Piksa 20′,
Pogoń Tczew : UAM Poznań 3-1
Jędrzejewska 11′, Nowak 12′, Dziadzio 16′ – Przybył 24′
BTS Rekord Bielsko-Biała : UKS SMS Łódź 0-0, k. 6-5
Półfinały
Prądniczanka Kraków : UKS Staszkówka Jelna 0-2
Piksa 17′, Sobolewska 18′
Pogoń Tczew : BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1, k. 3-0
Jędrzejewska 9′ – Kłębek 1′
mecz o III miejsce
Prądniczanka Kraków : BTS Rekord Bielsko-Biała 0-1
Szafran 16′
Finał
UKS Staszkówka Jelna : Pogoń Tczew 3-4
6:12 Magdalena Sobal 0-1
7:38 Julia Jędrzejewska 0-2
10:17 Katarzyna Nowak 0-3
12:41 Julia Fryczek 1-3
18:43 Magdalena Sobal 1-4
19:04 Julia Fryczek 2-4
19:53 Anita Romuzga 3-4