
Aleksandra Posiewka nie zagra przez kilka miesięcy!
Potwierdziły się niestety najgorsze przypuszczenia dotyczące kontuzji Aleksandry Posiewki, która opuściła boisko już w pierwszej połowie meczu reprezentacji Polski do lat 17. GKS Górnik Łęczna poinformował, że napastniczka zerwała więzadło krzyżowe i czeka ją operacja.
W ubiegłym tygodniu młodzieżowa reprezentacji Polski rozgrywała pierwszy z dwóch spotkań towarzyskich z Grecją. 16- letnia napastniczka Górnika rozpoczęła mecz w podstawowym składzie, jednak w 22 minucie z powodu kontuzji przedwcześnie musiała opuścić boisko., a jej miejsce zajęła Natalia Rohn.
Wczoraj Górnik wydał oficjalny komunikat o stanie zdrowia swojej snajperki. Szczegółowe badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego.
Latem Aleksandra Posiewka, przeniosła się z Medyka Konin na Lubelszczyznę. W Górniku wystąpiła we wszystkich dotychczasowych spotkaniach w ekstralidze, zdobywając dwie bramki.
fot. GKS Górnik Łęczna
Polecamy
- Hiszpania15.02.25
Reprezentantka Hiszpanii piłkarką Orlando Pride
Milena Romanowska
- Ekstraliga14.02.25
Obsada sędziowska 15. kolejki Ekstraligi futsalu
Milena Romanowska
- I liga14.02.25
Australijska napastniczka zasiliła szeregi Legionistek
Milena Romanowska
- Newsy14.02.25
Copa de la Reina: Emocje w Madrycie, potrzebna była dogrywka
Michał Nadrowski