foto. Klaudia Golasz / KobiecyFutbol.pl

Do nietypowej sytuacji doszło w grupie B, CLJ U-15 gdzie rozegrano zaledwie jedno spotkanie, a trzy kolejne zostały przełożone na inny termin.  Kolejne spotkanie bardzo wysoko przegrał Włókniarz Konstantów, który przegrał 0:11 ze Śląskiem Wrocław

Grupa A

Akademia Piłkarska LG  – Olimpia Szczecin  7:1
Laska 16′,30′,31′, Sieradzka 23′,63′, Abe 65′, Curyło 79′ – Rybińska 75′

Warta Poznań –  Medyk Polomarket Konin  4:0
Golec 12′,44′, Wojciechowska 38′,40′

AZS UAM Poznań – MUKS PS Kostrzyno/O   2:3 
Sell 33′, Przybył 77′ – Gawlak 27′, Bieszczat 47′, Gawlak 80′

 Checz Gdynia – UKS Victoria Sp2 Sianów  4:3
Paluch 10′, Milczyńska 38′, 76′, Skręta 79′ – Pasik 6′, Huda 20′,27′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Akademia Piłkarska LG 4 12 4 0 0 22;1
Olimpia Szczecin 4 9 3 0 1 13;14
MUKS PS Kostrzyn/O 4 9 3 0 1 13;6
AZS UAM Poznań 4 6 2 0 2 16;11
Warta Poznań 4 6 2 0 2 10;6
Medyk Polomarket Konin 4 3 1 0 3 4;15
Checz Gdynia 4 3 1 0 3 6;14
UKS Victoria Sp2 Sianów 4 0 0 0 4 5;22

 

Grupa B

AS Stomil Olsztyn – Tęcza SISU Bydgoszcz  0:1
Jamrozik

UKS Ząbkovia Ząbki  –  MUKS Praga Warszawa (mecz przełożony)

Włókniarz Białystok – UKS SP 11 Ursus  (mecz przełożony)

KS AP Diamonds Academy  –  KKP Stomilanki Olsztyn  (mecz przełożony)

 

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
UKS SP 11 URSUS 3 7 2 1 0 10;1
Tęcza SISU Bydgoszcz 4 7 2 1 1 8;3
UKS Ząbkovia Ząbki 3 7 2 1 0 14;3
KS AP Diamonds Academy 3 6 2 0 1 5;4
MUKS Praga Warszawa 3 6 2 0 1 8;4
AS Stomil Olsztyn 3 1 0 1 2 3;6
KKP Stomilanki Olsztyn 2 0 0 0 2 0;13
Włókniarz Białystok 3 0 0 0 3 1;15

 

 

Grupa C

KS Skra Częstochowa – UKS Unia Opole 2:2
Dubiel 36′, Franiel 47′ –  Marcinek 18′, Piróg 76′

KS Włókniarz Konstantynów – Śląsk Wrocław  0:11                Stępińska 5′,62′,Bębeniec 21′,32′,Garbacz 29′,Flis 35′,49′,55′,Lis 66′,80’+1 Witkowska 69′

UKS SMS Łódź – 1 KS Ślęza Wrocław  1:0
Smulczyk 69′

GKS Gieksa Katowice – KKS Czarni Sosnowiec  4:1
Czekańska 12′, Witek 42′, Wojas 4′, 53′ – Jamroży 20′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Śląsk Wrocław 4 12 4 0 0 23;3
GKS Gieksa Katowice S.A. 4 10 3 1 0 19;3
UKS SMS Łódź 4 10 3 1 0 17;1
KKS Czarni Sosnowiec 4 6 2 0 2 9;7
KS Skra Częstochowa S.A. 4 4 1 1 2 6;10
1 KS Ślęza Wrocław 4 3 1 0 3 3;7
UKS Unia Opole 4 1 0 0 3 6;26
KS Włókniarz Konstantynów 4 0 0 0 4 1;27

 

Grupa D

Football Success Academy  –  Górnik Łęczna 4:5
Tomczyk 13′, Zgoda 44′, Kościelniak 72′, Woźniak 75’– Kurzyńska 40′, Wypych 28′ 67′, Skrzypczak 55′ 61′

UKS 3 WERONICA Staszówka Jelna  –  Resovia Rzeszów 0:1
Ostaszewska 32′

Beniaminek Profbud Krosno – AKF Wisła Brzeźnica (przełożony na 16 kwietnia)

Perły Lublin  –  KSP Kielce  (mecz przełożony)

 

 

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
RESOVIA Rzeszów 4 10 3 1 0 9;1
Football Success Academy 4 7 2 1 1 16;9
Beniaminek Profbud Krosno 3 6 2 0 1 6;1
Górnik Łęczna 4 6 2 0 2 13;8
AKF Wisła Brzeźnica 1 3 1 0 0 13;3
PERŁY Lublin 2 3 1 0 1 3;6
UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 3 0 0 0 3 1;11
KSP Kielce 3 0 0 0 3 2;14

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here