U-19: Wysoka porażka Polek z Dunkami przekreśla szanse na awans do finałów ME

W drugim spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 19 przegrała z Danią 1:5 i straciła szanse na awans do turnieju głównego.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli Biało-Czerwonych, które w ósmej minucie wyszły na prowadzenie po trafieni Natalii Wróbel. Dunki do wyrównania doprowadziły w ostatnich sekundach pierwszej części spotkania gdy Natalie Radkiewicz pokonała Malou Marcetto Rylova. Rywalki wyszły na prowadzenie w 65. minucie, a na listę strzelczyń wpisała się Knudsen. Wynik podwyższyła Nikoline Dudek w 77.minucie i od tego momentu gra naszej reprezentacji całkowicie się posypała. Pomiędzy 80, a 82.minutą Olsen dołożyła dwa trafienia i ustaliła wynik spotkania.

W peirwsyzm spotkaniu reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją  2:4.