fbpx

Czarne Panterki zadebiutowały w rozgrywkach III ligi!

Nowy klub na piłkarskiej mapie kobiecego futbolu w Polsce w miniony weekend rozegrał swój debiutancki mecz w rozgrywkach III ligi w grupie pierwszej, a mowa o AKS-ie SMS Łódź.

O powstaniu sekcji seniorskiej w łódzkim klubie i przygotowaniach do startu sezonu 2023/2024 w III lidze w grupie pierwszej pisaliśmy TUTAJ.

W niedzielę, 3 września o godzinie 18:00 Czarne Panterki rozegrały swój pierwszy, historyczny mecz na poziomie seniorskim. Wyjazdowe spotkanie z Legią Soccer Schools Warszawa zakończyło się porażką, ale – jak to zwykło się mawiać – pierwsze koty za płoty. Szansa na zrehabilitowanie się nadejdzie już w najbliższy weekend, 10 września o godzinie 12:00, kiedy Czarne Panterki w domowym spotkaniu podejmą Diamenty Warszawa. Spotkanie z pewnością do najłatwiejszych nie będzie należało, Diamenty postawią trudne warunki, ale jednego możemy być pewni – Czarne Panterki podejmą rękawicę.

Poniżej, w relacji fotograficznej, prezentujemy piłkarki wchodzące w skład kadry AKS SMS Łódź zgłoszonej na sezon 2023/2024 w III lidze w grupie pierwszej.

AKS-SMS-Lodz-3

Zdjęcie 1 z 26

Other Articles

I ligaNewsyPolska
NewsyPolskaReprezentacjaReprezentacja A

Leave a Reply