fbpx

Czas na pierwsze spotkanie w Lidze Narodów!

Godziny dzielą nas do pierwszego historycznego spotkania reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Polki w pierwszym spotkaniu fazy grupowej zmierzą się z Grecją.

Podopieczne Niny Patalon na Georgios Kamaras Stadium w Atenach wybiegną o godzinie 19:00 i będą zdecydowanymi faworytkami spotkania co pokazuje kurs na LVBET, który na zwycięstwo reprezentacji Polski wynosi 1,22 zł.

Nie masz konta na LVBET? Nie czekaj i zarejestruj się wpisując promokod KOBIECYLV,  dzięki temu otrzymasz bonus w wysokości 20 złotych!

Aby otrzymać bonus, musisz zarejestrować się, klikając TUTAJ.

Biało-Czerwone z Greczynkami mierzył się po raz ostatni w październiku 2017 roku, w Ostródzie pokonały rywalki 3:0 po golach Pauliny Dudek, Eweliny Kamczyk i Nikoli Kaletki. Dotychczas z naszymi dzisiejszymi rywalkami mierzyliśmy się czterokrotnie, a bilans jest dla nas dodatni. Wygraliśmy trzy spotkania, a w jeden pojedynek zakończył się podziałem punktów. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało 25 czerwca 1991 roku, a reprezentacja po golu Pendyk i Mikołajczak wygrały 2:0. Na drugi pojedynek czekaliśmy dwadzieścia laty, gdy w Nowym Sączu Polki wygrały 2:0 po dwóch trafieniach Anny Żelazko. Niespełna rok później w Atenach podzieliliśmy się punktami, remisując 1:1, a gola dla naszej reprezentacji zdobyła Sandra Sałata

Informację o transmisji dzisiejszego spotkania znajdziecie TUTAJ.

Other Articles

EkstraligaFutsal
EkstraligaFutsalNewsy

Leave a Reply