fbpx

D1 Arkema: “Polski” mecz w lidze francuskiej przerwany!

Spotkanie 4. kolejki francuskiej D1 Arkema pomiędzy zespołami Paris Saint-Germain Féminine i Stade de Reims Féminines zostało przerwane z powodu rac wystrzelonych na boisko!

W dzisiejszym pojedynku w obu zespołach na placu gry występowały nasze reprezentantki. W barwach PSG między słupkami mecz rozpoczęła Katarzyna Kiedrzynek, natomiast w zespole Stade de Reims w wyjściowej jedenastce pojawiła się Kinga Szemik.

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Do niecodziennej sytuacji doszło chwilę po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę spotkania. Prowadząca to spotkanie Victoria Beyer zmuszona była podjąć decyzję o natychmiastowym przerwaniu meczu z powodu rac, które stwarzając realne zagrożenie zawodniczkom obu zespołów, zasypały murawę boiska w kompleksie treningowym PSG. Piłkarki obu ekip i osoby towarzyszące drużynom opuściły plac gry i udały się do szatni, mecz nie mógł być kontynuowany. Na ten moment nie jest znane rozstrzygnięcie sytuacji, jakie podejmie francuska federacja.

W trzech dotychczas rozegranych spotkania PSG zgromadziło na swoim koncie sześć oczek, Stade de Reims zainkasowało siedem punktów.

Other Articles

NewsyNiższe ligiPolska
NewsyPolskaPuchar Polski

Leave a Reply