Kobiecy Futbol
Newsy Reprezentacja Reprezentacja A

Dodatkowe powołania na mecze eliminacyjne z Belgią i Armenią

Selekcjonerka reprezentacji Polski Nina Patalon, powołała dodatkowo Annę Szymańską z Czarnych Antrans Sosnowiec, Katarzynę Konat z TME UKS SMS Łódź, Klaudię Maciążkę z GKS Katowice oraz Annę Palińską z Górnika Łęczna na mecze eliminacyjne, które Polski rozegrają 17 oraz 21.września.

Dziś w Gdańsku reprezentacja Polski rozpoczęła swoje zgrupowanie. Z uwagi na kontuzję udział nie weźnie Katarzyna Kiedrzynek bramkarka Wolfsburga, o czym pisaliśmy tutaj. Jednak to nie jedyna zawodniczka, która z powodu kontuzji musiała opuścić zgrupowanie i mecze eliminacyjne. Niestety selekcjonerka  Nina Patalon nie będzie mogła licz również na Karolinę Klabis, Klaudię Jedlińską i Jolantę Siwińską.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski pod wodzą Niny Patalon we wrześniu rozegra dwa mecze eliminacyjne do Australijsko-Nowozelandzkiego turnieju. 17 września Polki podejmą na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk Belgię, natomiast cztery dni później września na obiekcie Republican Stadion Erwyań zmierzą się  zawodniczkami z Armenii.

fot. Paula Duda- Łączy nas piłka  

Może Cię również zainteresować

TYPER – zaczynamy sezon 2021/2022

Sebastian Godyla

Liliana Kostova nie awansuje do Ligi Mistrzyń, MTK gromi

Mariusz

Znamy daty ostatnich etapów Pucharu Polski!

Mariusz

Skomentuj