Druga lekcja “plażówki” także wygrana

Po sobotniej lekcji, którą daliśmy Czeszkom, w niedzielny poranek obie ekipy spotkały się ponownie. I tym razem podopieczne Mateusza Sroki był lepsze. Tym razem ograły Czechy 2:1.

Drugie spotkanie to zupełnie inne personalia.  Ciężko więc będzie oba mecze porównać a różnice widać choćby w wyniku pierwszej tercji spotkania. Gdzie gola zdobyła tylko Aleksandra Zielińska, pakując piłkę do bramki po zamieszaniu w jej okolicy.

Pierwsze 12. minut było wyrównane, podopieczne Michaela Lukica miały kilka dogodnych sytuacji, obiły nawet słupek. Na początku drugiej odsłony Wiktoria Kaczmarek obiła poprzeczkę, jednak za sprawą Markety Matejkovej nasze południowe sąsiadki wyrównały w 20 minucie meczu.

Po dwóch tercjach było 1:1, a nasze apetyty rozbudzone po wczorajszej demolce. Trzecie 12 minut, zapowiadało się emocjonująco.

Już po 60 sekundach było 2:1, to wszystko za sprawą rzutu wolnego wykonywanego przez Wiktorię Kaczmarek. Choć pierwszy strzał goalkeeperka obroniła, to wobec dobitki był już bez szans.

W każdej części zobaczyliśmy jedną bramkę, a także kilka efektowych przewrotek, czyli sól gry na piasku

Oba spotkania zdecydowanie spełniły oczekiwania nasze, a także kibiców. Dzisiejszy pojedynek był bardziej wyrównany, choć ostatecznie udało się wygrać. Rozbudzone apetyty po gradzie bramek w sobotę dziś lekko wystudzone. Liczy się jednak końcowy wynik, a ten mówi 2:1 dla Polski.