Drugi półfinał Pucharu Polski przerwany!

Drugi z zaplanowanych na dzisiaj półfinałów Pucharu Polski – rozgrywane w Ząbkach starcie Górnika Łęczna z TME GROT SMS-em Łódź zostało przerwane w pierwszej połowie z powodu złych warunków atmosferycznych. Cały czas czekamy na decyzję dotyczącą tego pojedynku.

Spotkanie mistrzyń Polski z piątą ekipą Ekstraligi zostało przerwane w 25. minucie. Dalszą grę uniemożliwiał ulewny deszcz, a także burza dostrzegalna w okolicach stadionu w podwarszawskich Ząbkach. Sędzia Monika Mularczyk nakazała piłkarkom obu drużyn opuszczenie boiska i udanie się do szatni.

W chwili przerwania meczu półfinałowego Górnik Łęczna prowadził 2:0 po golach Nikoli Karczewskiej i Eweliny Kamczyk. Wciąż nie są pewne dalsze losy tego meczu, choć ulewa nad Dozbud Areną już minęła, a piłkarki powoli wracają na boisko. Decyzja o kontynuacji tego starcia ma zostać podjęta około godziny 16:45, choć jest już przekładana od kilkudziesięciu minut.