fbpx

Drugoligowiec wycofany z rozgrywek!

Drużyna Pogoni Zduńska Wola po raz trzeci oddała mecz walkowerem i została wycofana z rozgrywek II ligi grupy południowej.

Drużyna ze Zduńskiej Woli pierwszy raz oddała spotkanie walkowerem 29 kwietnia gdy nie pojechała do Wrocławia na mecz ze Ślęzą. Dwa tygodnie później sytuacja powtórzyła się w spotkaniu z Podgórzem Kraków, które miało zostać rozegrane w Krakowie. Zespół z województwa łódzkiego poinformował, że nie przystąpi do spotkania z rezerwami AZS UJ Kraków co oznaczało automatyczne wycofanie z rozgrywek.

Pogoń w sezonie zanotowała pięć zwycięstw, dwa remisy i 14 porażek i zajmowała przed wycofaniem dziewiąte miejsce w tabeli.

Other Articles

NewsyPolki za granicąZagranica

Comments (1)

  1. Małe sprostowanie – na początku Pogoń nie przystąpiła do meczu z Unią Lublin (goście nie dojechali, termin został zmieniony już po informacji o nieprzyjechaniu, na profilu Unii była o tym informacja). Następnie Pogoń nie przyjechała do Krakowa na mecz z Wandą i to był 1 oficjalny walkower, później zrezygnowała także z wyjazdu do Wrocławia i ponownie do Krakowa, ale nie na mecz z II AZS UJ, a z Podgórzem Kraków.
    Walkower z II AZS UJ Kraków został przyznany już po wycofaniu drużyny ze Zduńskiej Woli z rozgrywek.

Leave a Reply