fbpx

Drugoligowy zespół z Mazowsza wycofuje się z rozgrywek!

Potwierdziły się nasze przypuszczenia odnośnie przyszłości KS Raszyn, o których informowaliśmy przed trzema dniami w TYM MIEJSCU. Zespół opuszcza szeregi II ligi…

Po sześciu rozegranych kolejkach II ligi grupy północnej Zarząd Klubu Sportowego Raszyn podjął decyzję o wycofaniu się z rozgrywek na tym etapie sezonu 2023/2024. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, domowe spotkanie z KS Włókniarzem Białystok rozegrane w sobotę, 23 września o godzinie 16:00, było ostatnim spotkaniem drużyny z województwa mazowieckiego na szczeblu centralnym. Spotkanie zakończone efektownym remisem 4:4, może jedynie być traktowane jako spotkanie na otarcie łez, zespół z Raszyna pożegnał się z II ligą godnie i widowiskowo, a tego dnia zespół prowadzony przez Cezarego Krynickiego przystąpił do gry w składzie: Wiktoria Strykowska, Julia Haber, Sylwia Brzezińska, Magdalena Zielińska, Kamila Niewiadomska, Julia Ziółkowska, Justyna Latarska, Ola Lao, Natalia Ochab, Oliwia Czarnocka, Karolina Usnarska.

Grono reprezentantek Mazowsza w II lidze w grupie północnej zeszczuplało do trzech zespołów: Zły/Praga Warszawa, KU AZS UW Warszawa oraz Loczki Wyszków. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zespół z Raszyna wróci na szczebel centralny, odnowiony i jeszcze silniejszy! Trzymamy kciuki i dziękujemy! Do zobaczenia!

Other Articles

EkstraligaFutsalNewsy
Liga NarodówNewsyReprezentacjaReprezentacjeZagranica

Comments (1)

  1. Nie żebym się czepiała, ale w 2 Iidze są 4 zespoły z Mazowsza: Wisła Płock, Zły Praga, AZS i Loczki

Leave a Reply