fbpx

Dwa zagraniczne transfery Sportisu KKP Bydgoszcz!

Choć letnie zagraniczne wzmocnienia Sportis KKP Bydgoszcz nie mógł uznać za szczególnie udane, ósmy zespół Ekstraligi postanowił ponownie poszukać transferowych szans poza Polską. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono zakontraktowanie Reut Revahy oraz Any Barjaktarović.

Tym razem Sportis KKP postawił na piłkarki, które dopiero zaczynają swoją seniorską karierę. Zdecydowanie większe doświadczenie ma 20-letnia Revaha, która może się już pochwalić debiutem w seniorskiej reprezentacji Izraela. W kadrze A zagrała jak dotąd tylko raz, wchodząc na boisku w wygranym 4:0 meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Gruzją. Ostatnio utalentowana skrzydłowa  reprezentowała barwy rodzimego F.C. Kiryat-Gat, dla którego zanotowała w tym sezonie dwa występy. 20-latkę wyróżniać będzie na pewno wzrost, bowiem mierzy zaledwie 148 centymetrów.

Barjaktarović również wzmocni w Bydgoszczy formację ataku. 18-letnia napastniczka w przeszłości regularnie występowała w serbskich kadrach młodzieżowych, lecz jak dotąd nie miała jeszcze okazji zagrać w seniorskiej reprezentacji. W karierze klubowej szkoliła się już choćby w słynnej Crvenej Zvezdzie Belgrad, natomiast ostatnio reprezentowała ona barwy Slogi Radnički Zemun.

Obie piłkarki związały się ze Sportisem KKP 2-letnimi umowami i są to pierwsze oficjalnie ogłoszone tej zimy wzmocnienia ekstraligowca.

Other Articles

NewsyPolska
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply