fbpx

Priscilla Hagan zostaje w Ekstralidze

Kiedy na początku roku TS ROW Rybnik ogłosił rozwiązanie za porozumieniem stron kontraktu z Priscillą Hagan wydawało się, że reprezentantka Ghany po zaledwie kilku miesiącach opuści Polskę. 24-latka pozostała jednak w naszym kraju i jest bliska podpisania kontraktu z drugim z beniaminków Ekstraligi, AP LOTOS Gdańsk.

Drużyna z Trójmiasta oficjalnie poinformowała, że afrykańska napastniczka od początku roku przebywa z zespołem i ma już za sobą testy medyczne, a w przyszłym tygodniu wyruszy z ekipą Tomasza Borkowskiego na obóz przygotowawczy.

Kwestie medyczne były w przypadku Hagan szczególnie ważne, bowiem należy wspomnieć, że 24-latka rozegrała w Ekstralidze jesienią tylko sześć spotkań, w których strzeliła dwa gole. Od połowy września musiała pauzować przez skręcenie stawu skokowego, jakiego doznała w meczu rezerw ROW-u z LKS Goczałkowice.

APLG Gdańsk nie ukrywa, że niebawem powinno nastąpić podpisanie kontraktu z reprezentantką Ghany, która w Europie grała już między innymi w Czechach, Szwajcarii, Rumunii i Turcji. Byłoby to pierwsze tegoroczne wzmocnienie zespołu z Gdańska, który po rundzie jesiennej Ekstraligi ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

 

fot. tsrow.pl

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaNewsyNiemcyPolki za granicąPolskaZagranica

Leave a Reply