fbpx

Dwie polskie piłkarki nominowane do Drużyny Roku UEFA!

Aż dwie reprezentantki Polski zostały nominowane do Drużyny Roku UEFA. W grudniu ruszyło głosowanie, w którym wszyscy kibice mogą wskazać piłkarki, ich zdaniem najlepiej dysponowane w 2020 roku. W gronie 50 nominowanych zawodniczek są Ewa Pajor i Paulina Dudek.

W tym roku UEFA postanowiła dać fanom możliwość nie tylko wyboru najlepszej męskiej jedenastki roku, lecz wskazać można także najlepsze zestawienie wśród pań. Naszym rodaczkom nie będzie łatwo znaleźć się finalnie w tym gronie. Ewa Pajor o miejsce w jedenastce wirtualnie konkuruje między innymi z tak rozpoznawalnymi piłkarkami jak Pernille Harder, Vivianne Miedema, czy Eugénie Le Sommer. Wśród obrończyń obok Pauliny Dudek nominowane są natomiast choćby Wendie Renard i Lucy Bronze.

Głosy za darmo oddać może każdy kibic, a dodatkowo da to również możliwość walki o nagrody. Aby wesprzeć Polki w walce o znalezienie się w Drużynie Roku należy przejść pod TEN ADRES.

Warto także wspomnieć, że wśród panów nominowany został tylko jeden nasz rodak. Jest nim rzecz jasna kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Other Articles

FrancjaLiga MistrzyńNewsyPolskaZagranica

Leave a Reply