fbpx

Sportis KKP przedstawił plan przygotowań, w lutym dwa sparingi z Ekstraligowcami

Sportis KKP Bydgoszcz przedstawił swój plan przygotowań przed rundą wiosenną Ekstraligi. Podopieczne Adama Górala w styczniu i lutym rozegrają w sumie sześć sparingów.

Ósmy zespół Ekstraligi zimowy okres przygotowawczy rozpocznie dokładnie tak samo, jak letni. Pierwszym sparingpartnerem bydgoszczanek będą zawodniczki czwartoligowego Strażaka Przechowo. Rozegrane w lipcu towarzyskie starcie tych ekip zakończyło się zwycięstwem Sportisu KKP 10:0. Jeszcze w styczniu ekipę z województwa kujawsko-pomorskiego czeka także pojedynek z pierwszoligową Polonią Środa Wielkopolska.

W lutym Sportis KKP zmierzy się w sparingach z dwoma przedstawicielami Ekstraligi – Olimpią Szczecin oraz Rolnikiem B. Głogówek. Pomiędzy tymi pojedynkami zespół Adama Górala podejmie także LFA Szczecin. Ostatnim sparingpartnerem bydgoskiej drużyny będzie 28 lutego beniaminek I ligi – Pogoń Tczew.

Runda wiosenna Ekstraligi ruszy w weekend 6/7 marca. Sportis KKP na półmetku rozgrywek plasuje się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów po jedenastu rozegranych meczach.

fot. Ziółkowski Fotografia Sportowa

Other Articles

NewsyPolki za granicąPolskaZagranica
FutsalNewsy

Leave a Reply