EFK : Jagiellonki wracają na właściwe tory

Jagiellonki mimo problemów w pierwszej połowie spotkania pokonują Wandę Kraków 4:2 i awansują na drugie miejsce w tabeli.

Do przerwy to beniaminek Wanda Kraków niespodziewanie prowadził z gospodarzem meczu UJ Kraków  2:1 po trafieniach Moniki Markiewicz i Pauliny Rusek. Bramkę kontaktową dla UJ zdobyła Julia Szostak .

Po zmianie stron gospodynie szybko doprowadziły do wyrównania. W 22. minucie po koronkowej akcji Katarzyna Ładocha z bliskiej odległości pokonuje Turczyn. Zaledwie sześć minut później Jagiellonki wyszły na prowadzenie po bramce samobójczej Pauliny Rusek. Końcówka spotkania to ataki z obu stron blisko  wyrównania był zespół Wandy jednak dobrze interweniowała Syrek.  W ostatniej minucie meczu Aleksandra Hynek zdobywa czwartą bramkę dla gospodarzy zapewniając trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu.