EFK: Po meczu walki Rolnik z kompletem punktów

Ciekawe widowisko futsalowe  zaprezentowały nam zawodniczki Słomniczanki Słomniki i Rolnika B. Głogówek. Po wyrównanym meczu zawodniczki z Głogówka pokonują Słomniczankę Słomniki 3:2

Spotkanie dobrze ułożyło się dla Słomniczanki. W 5. minucie spotkania przechwyt zanotowała Dall’ara dryblingiem minęła odpowiednio Ejzel oraz Sobkowicz zagrywa do Magdaleny Matyja  i strzałem po ziemi pokonuje bramkarkę gości.

W 8. minucie spotkania po indywidualnej  akcji Kinga Ejzel doprowadza do remisu.  Od tego momentu mecz stał się coraz szybciej z groźnymi strzałami z obu stron jednak świetnymi interwencjami popisywały się  Wioleta Myjak i Andżelika Dąbek .

W 19. minucie spotkania Magdalena Matyja przytomnie  zachowuje się w defensywie przejmując piłkę  zdecydowała się  wyprowadzać szybką kontrę po której piłkę do swojej bramki skierowała Kinga Ejzel.

Po zmianie stron i dobrym fragmencie gry  Słomniczanki drużyna gości w 6. minucie spotkania doprowadziła do remisu po bramce Aleksandry Sobkowicz, która po strzale z dalszej odległości zdołała zaskoczyć i pokonać Myjak .

W 32. minucie spotkania groźnie na bramkę Rolnika strzela Jaskółka jednak fantastyczną paradą popisuję się   Dąbek ratując swój zespół od straty bramki.  Dwie minuty później Rolniczki obejmują prowadzenie po raz drugi w tym spotkaniu  Aleksandra Sobkowicz pokonuje Wioletę Myjak  wykorzystując asystę Kingi Ejzel. W 35. minucie spotkania  goście zanotowały 5 faul . Na minutę przed końcem spotkania  Dall’ara, przeprowadza indywidualną akcję,  mijając dwie zawodniczki Rolnika jednak instynktownie  broni Dąbek, która zamurowała w drugiej połowie swoją bramkę.  Po meczu wyrównanym spotkaniu  Rolniczki  zdobywają komplet punktów i awansują na drugie miejsce w tabeli. O tym czy go utrzymają przekonamy się po meczu AZS UJ Kraków z Wierzbowianką  Wierzbno .