Ekstraliga: Pierwsze zwycięstwo Rybnika

Mecz w Głogówku pomiędzy miejscowym Rolnikiem a ROW-em Rybnik, był spotkaniem o honor i  pierwszą wygraną w sezonie. Jesienią obie drużyny podzieliły się punktami i zamykają tabele ekstraligową.

Początek spotkania to badanie przeciwnika, jednak lepiej mecz weszły przyjezdne, które z minuty na minutę coraz pewniej i odważnie poczynały sobie na połowie Rolnika co udokumentowały zdobyciem bramki w 26. minucie spotkania a na listę strzelczyń wpisała się Stanislava Liskova. Rolnik za sprawą Ejzel , Sobkowicz, Wojtas próbował zagrozić pod bramką Rybnika jednak na posterunku była bramkarka gości. W 38. minucie spotkania Patrycja Matla podwyższa na 2:0  wykorzystując świetnie podanie od Martyny Guzik.

Po zmianie stron Rolnik szybko strzela bramkę kontaktową asystę Beaty Kiersztajn na bramkę zamienia Agata Sobkowicz. Zaledwie siedem minut później przyjezdne podwyższyły na 3 :1 Katarzyna Rozmus strzałem pod poprzeczką pokonuję Agnieszkę Woźniak. Piłkarki z Głogówka zdołały zdobyć drugą bramkę w 78. minucie spotkania po strzale Aleksandry Sobkowicz, jednak to było za mało i to przyjezdne mogły się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów.