fbpx

Ekstraliga: Wielkie osłabienie GieKSy

Kłopoty nie opuszczają GKS-u Katowice. W niedzielnej grze kontrolnej na własnych obiektach fatalnej kontuzji doznała Kasandra Parczewska.

W niedzielę na obiekcie „Hetman” w Katowicach odbyła się wewnętrzna gra kontrolna zorganizowana przez sztab GieKSy. Trener Witold Zając przyglądał się rekonwalescentkom czyli Marlenie Hajduk, Jessice Ludwiczak jak i  Klaudii Łasickiej, które wróciły po wyleczeniu większych lub mniejszych urazów. Pod koniec gry treningowej doszło do nieszczęśliwego starcia Kasandry Parczewskiej, która doznała złamania kostki lewej nogi. To kolejny ból głowy trenera Zająca, gdyż popularna „Kesi” była ważnym ogniwem w jego układance. Parczewska dołączyła zatem do leczących urazy, lub przechodzących rehabilitację Nicoli Brzęczek, Joanny Olszewskiej czy Aleksandry Drąg.

Kasandra Parczewska dołączyła do ekipy z Katowic przed sezonem 2019/2020. Szybko stała się podstawową zawodniczką GieKSy. Kasandra Parczewska debiut w seniorskiej reprezentacji zaliczyła w towarzyskim meczu z Estonią w pażdzierniku 2018 roku.W 2020 roku selekcjoner Miłosz Stępiński powoływał ją do szerokeiej kadry seniorskiej reprezentacji Polski.

Źródło info: GKS Katowice – strona oficjalna.

Foto: Łukasz Polczyk –  gieksiarze.pl

Other Articles

EkstraligaNewsyPolki za granicąPolskaZagranica

Leave a Reply