Ewa Pajor mogła zostać najdroższą piłkarką świata!
Za pośrednictwem serwisu społecznościowego „X” Joanna Tokarska poinformowała o zainteresowaniu PSG i Manchesterem United Ewą Pajor.
Zdaniem komentatorki TVP kluby był w stanie zapłacić rekordowe jak na piłkę kobiecą 600-750 tysięcy euro! Pajor występuję obecnie w niemieckim VfL Wolfburg, do którego trafiła w 2015 roku z Medyka Konin. 26-letnia zawodniczka w poprzednim sezonie została królową strzelczyń Ligi Mistrzów.
Kontrakt reprezentantki Polski z Wilczycami wygasa wraz z końcem sezonu 2024/2025, a od obecnego sezonu klub, który wyłoży 500 tysięcy euro, może pozyskać kapitan reprezentacji Polski.
Najdroższą piłkarką w historii jest Keira Walsh, za którą w 2022 roku FC Barcelona zapłaciła Manchesterowi City 400 tysięcy euro.
‼️PSG i Manchester United przed sezonem były mocno zdeterminowane aby pozyskać Ewę Pajor i wyłożyć rekordowe w piłce kobiecej 600-750 tys.€.
Ewa zdecydowała się zostać w Wolfsburgu, gdzie ma kontrakt do końca sezonu 2024/2025.
Po sezonie 2023/2024 klauzula odstępnego spadnie do…— Joanna Tokarska (@JoannaTokarska_) November 2, 2023
Polecamy
-
Newsy26.01.25
Orlen Ekstraliga: Powrót Natalii Kulig w rodzinne strony
Tomasz Szmigielski-Narbutt
-
Ekstraliga26.01.25
Sparingowa sobota
Mariusz Cichowski
-
Hiszpania25.01.25
Kontrowersje przed finałem Superpucharu Hiszpanii
Julia Lewandowska
-
AMP25.01.25
Półfinały AMP A – wyniki pierwszych spotkań
Milena Romanowska