Ewa Pajor wróciła do gry!

W dzisiejszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzyń UEFA pomiędzy VfL Wolfsburg – Lillestrøm SK, dokładnie po 185 dniach przerwy, do gry powróciła nasza czołowa napastniczka – Ewa Pajor!

Polka w meczu przeciwko norweskiemu klubowi nie dostała zbyt wiele czasu i weszła na boisko dopiero w 85. minucie, ale mimo tak krótkiego występu (w sumie 8 minut) miała kilka kontaktów z piłką i stworzyła groźną sytuację pod bramką przeciwniczek. Ostatecznie VfL Wolfsburg wygrał pierwsze spotkanie 2:0 po bramkach Alexandry Popp, a całe spotkanie również w zespole Mistrza Niemiec rozegrała Katarzyna Kiedrzynek.

Poprzedni mecz jaki rozegrała Ewa Pajor odbył się 30.08.2020 i był to finał poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń, który VfL Wolfsburg przegrał z Olympique Lyon 1:3 – polka grała do 61. minuty, po czym została zmieniona. Długa przerwa w grze wynikała z odnawiającej się kontuzji kolana, kilka dni po finale zawodniczka przeszła operację i dopiero niedawno powróciła do treningów.