fbpx

Finał Ligi Mistrzyń z udziałem Polek w polskiej telewizji!

W czasie gdy pandemia zawładnęła sporą częścią świata, a gospodarka wyhamowała, Telewizja Polsat stanęła na wysokości zadania, i ku uciesze kibiców damskiego futbolu pokaże na swoim kanale finał Ligi Mistrzów.

Po tym, jak mecze piłki nożnej najpierw zawieszono niemal na cały świecie i nie wiadomo było, kiedy wszystko wróci do normy. Teraz możemy odetchnąć pełną piersią. W niedzielny wieczór, choć nie jak pierwotnie planowano, na  Viola Park w Wiedniu a na Anoeta Stadium w hiszpańskim San Sebastian zboczymy wielki spektakl, w którym Wolfsburg podejmie Olympique Lyon.

Mecz rozpocznie się o godzinie dwudziestej, ale kibiców w Polsce przed TV zapraszamy już od 19:50 do kanału Polsat Sport Ekstra.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco, obie ekipy spotkają się ze sobą po raz czwarty. Dwukrotnie górą były piłkarki z Francji, a raz ze zdobycia Ligi Mistrzów cieszyć się mogła ekipa „Wilczyc”. W ostatnich czterech latach najważniejsze europejskie trofeum zdobywały piłkarki Olimpique Lyon, które w zeszłorocznym finale okazały się lepsze od FC Barcelony.

Niemki do spotkania przystąpią najprawdopodobniej bez leczącej nadal kontuzję Ady Stolsmo Hegerberg, w Lyonie zabraknie za czerwoną kartkę w półfinale Nikity Parris.

Other Articles

NewsyWywiady
NewsyReprezentacjaReprezentacja A

Leave a Reply