Futsal Ekstraliga: Spora niespodzianka w Głogówku

Do sporej niespodzianki doszło w Głogówku, gdzie miejscowy Rolnik pokonał 5:2 Amplus Słomniczankę Słomniki w zaległym spotkaniu 1. kolejki futsalowej Ekstraligi.

Mecz rozpoczął się po myśli faworyta, który w ósmej minucie objął prowadzenie po golu Natalii Maloty. Odpowiedź gospodyń była natychmiastowa, bo już trzy minuty później Ilona Kujawska doprowadziła do wyrównania.

W drugiej połowie ponownie na listę strzelczyń wpisała się Kujawska, która wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. W 24. minucie na tablicy wyników ponownie pojawił się rezultat remisowy, a stało się tak po golu Julii Basty. Ostatnie pięć minut należało do zespołu Rolnika, który w 35. minucie wyszedł na prowadzenie, a trzecie trafienie w meczu zanotowała Kujawska. Kilka sekund później było już 4:2, a z bramki mogła cieszyć się Wiktoria Benroth. Wynik meczu w 37. minucie ustaliła Martyna Małolepsza.