Gol Ewy Pajor w sparingu z Ajaxem

Najlepsza polska piłkarka nie zwalnia tempa. Ewa Pajor strzeliła gola w  wygranym przez VfL Wolfsburg 3:0 spotkaniu sparingowym z holenderskim Ajaxem.

Czas zimowych przygotowań to nie tylko treningi, ale także spotkania sparingowe, najlepiej sprawdzające formę zawodniczek. Po zwycięstwie nad Hoffenheim, piłkarki Wolfsburga stanęły w szranki z holenderskim Ajaxem. Mecz dobrze rozpoczął niemiecki zespół. Już w ciągu pierwszych dziesięciu minut padły dwa gole autorstwa zespołu Wilków. Trafienia zanotowały Riola Xemaili oraz Ewa Pajor. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej części meczu ponownie ukąsiły piłkarki z Niemiec. Trzeci gol padł w 72. minucie. Po zagraniu w pole karne Soraya Verhoeve nieszczęśliwie interweniowała i zamiast wybić piłkę poza boisko, skierowała ją do własnej bramki. Więcej goli w meczu nie padło. Wynik 3:0 z pewnością jest dobrym prognostykiem i dla zespołu Wolfsburga przed startem ekstraklasy niemieckiej.