Futsal Ekstraliga: Wysokie zwycięstwo AZS UW Warszawa

W Warszawie podczas pojedynku AZS UW Warszawa z Wandą Kraków kibice zobaczyli dziesięć bramek i wszystkie padły dla zespołu gospodyń.

Przed spotkaniem zespół z Warszawy plasował się na szóstym miejscu, Wanda zajmowała ósmą pozycję w ligowej tabeli. Gospodynie objęły prowadzenie w szóstej minucie po golu Anny Klymovej, która po czterech minutach podwyższył prowadzenie, Do przerwy kolejne trafienia zanotowały zawodniczki z Warszawy, które na przerwę schodziły, prowadząc 5:0. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, a AZS zdobył kolejne pięć bramek i zakończył pojedynek wysokim zwycięstwem.

AZS UW Warszawa – Wanda Kraków 10:0 (5:0)
Klymova 6′, 10′, 35′, Bińczyk 14′, Kozłowska 17′, 35′, Rosłon 20′, 30′, 30′, Jarzyna 35′

AZS UW Warszawa: Nikisz – Bińczyk, Klymova, Bartosiewicz, Kopińska (rezerwa): Jarzyna, Jerynga, Kieszkowska, Kozłowska, Pruszczyk, Rosłon.

Wanda Kraków: Szczęsna- Palkiewicz, Komisarczyk, Szałaj, Pinho, (rezerwa): Almeida, Grabska, Wojdyła.