Futsalowy koncert Rekordu w Głogówku

Osłabiony Rekord brakiem pauzującej Natalii Majewskiej za czerwoną kartkę, dziś grał na ciężkim terenie w Głogówku. Gospodynie chciały godnie przed własną publicznością pożegnać się z ligowymi rozgrywkami w tym sezonie, nie były jednak przeciwstawić się bielszczankom, które zaaplikowały im do przerwy aż siedem goli.

Mecz od mocnego uderzenia rozpoczęła Martyna Galus umieszczają piłkę w bramce już w 2. oraz 3. minucie spotkania. Rozpędzone podopieczne Samuela Jani po chwili prowadziły już 3:0 za sprawą gola Marii Suwady.  Futsalistki z “Cygańskiego Lasu” nie zamierzał się zatrzymać, czego efektem byłą bramka nr 4. na listę strzelców wpisała się Wiktoria Nowak. Jeszcze przed upływem dziesiątej minuty bramkarka Rolnika piłkę z siatki wyciągała dwukrotnie. Do notesu sędziego jako strzelcy trafiły Alicja Bednarek oraz Martyna Cygan.

Przy wyniku 6:0 Rekord lekko zwolnił. Tuż przed końcem pierwszej połowy siódmego gola zdobyła dla Rekordu Karolina Czyż.

W drugiej odsłownie spotkania, obraz gry nie uległ większej zmianie. Rekord “dołożył” dwa gole za sprawą Suwady oraz Nowak. Rolnik w ostatnich sekundach spotkania strzelił honorowego gola. Bramkę zdobyła Wiktoria Juchno