Futsalowy Puchar Polski: Rekord Bielsko-Biała blisko dubletu!

Nie udało się sprawdzić niespodzianki zespołowi AZS-u UW Warszawa w pierwszym meczu finałowym futsalowego Pucharu Polski. Drużyna ze stolicy przegrała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1:5.

Stawiane w roli faworyta mistrzynie Polski po pierwszej połowie prowadziły 1:0 po golu w drugiej minucie Mai Fal. W drugiej połowie worek z bramkami otworzyła Katarzyna Moskała, która w 24. minucie podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. W kolejnych czterech minutach dwukrotnie na listę strzelczyń wpisywała się Oksana Shevchuk. Zespół ze stolicy odpowiedział w 35. minucie golem Mai Rębiś. W ostatnich sekundach spotkania wynik ustaliła Shevchuk.

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w Warszawie 11 maja o godzinie 20:00.