Hat-trick Eweliny Kamczyk w Pucharze Francji!

W spotkaniu 1/8 finału Pucharu Francji Fleury 91 pokonało Strasbourg 4:1, a trzy bramki dla swojego zespołu zdobyła Ewelina Kamczyk!

25-letnia zawodniczka strzelanie rozpoczęła już w ósmej minucie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Radość przyjezdnych nie trwała jednak zbyt długo, bo już niespełna 120 sekund później gospodynie za sprawą Marie Perrote doprowadziły do wyrównania.

W drugiej części spotkania Fleury zdobyło trzy bramki w przeciągu dwóch minut! W 56 i 57.minucie ze zdobycia bramki mogła cieszyć się pomocniczka reprezentacji Polski, a minutę później wynik ustaliła Le Garrec. Kamczyk, która w spotkaniach ligowych dostaje szanse gry głownie wchodząc z ławki rezerwowych.

W pierwszym składzie zespołu występującego w 1.Dywizji wystąpiła Dominika Grabowska oraz Nikola Karczewska, która została zmieniona w 67.minucie przez Kenze Chapelle.