Hattrick reprezentantki Polski w Niemczech!

W spotkaniu 5. kolejki 2 Bundesligi SC Sand pokonało 3:2 B. Moenchengladbach. Trzy bramki dla gospodyń zdobyła Julia Matuschewski.

Początkowo spotkanie nie układało się po myśli drużyny reprezentantki Polski. W 15. minucie meczu mieliśmy bowiem 2:0 dla B. Moenchengladbach. Gospodynie spotkania za sprawą Julii Matuschewski zaczęły odrabiać straty i na przerwę schodziły tylko z jednobramkową stratą. W drugiej połowie Polka dołożyła jeszcze dwie bramki i została bohaterką swojego zespołu. Wyrównującego gola Matuschewski zdobyła w 66. minucie spotkania. Z kolei bramkę na wagę zwycięstwa w 88. minucie.

SC Sand po pięciu rozegranych ligowych spotkaniach mają na swoim koncie piętnaście punktów i prowadzą w tabeli 2 Bundesligi.