Cyfrasport

Jolanta Koteras to kolejna zawodniczka z drużyny AMP Futbolu, która udzieliła nam wywiadu. Kto stoi za jej pojawieniem się na kadrze? Jakie miała obawy? Na te i inne pytania odpowiada w rozmowie z naszym wysłannikiem.

Jesteśmy po pierwszym zgrupowaniu kobiecej kadry Amp Futbolu. Jak wrażenia?

Na zgrupowanie jechałam z mieszanymi emocjami. Od wielkiej radości, że biorę udział w wyjątkowym wydarzeniu, po obawy, czy dam radę. Na miejscu okazało się, że cała ekipa (trenerzy, fizjoterapeutka i organizator) sprawili, że czułam się w pełni bezpieczna. Trening wymagał sporo wysiłku ale dał mnóstwo uśmiechu i satysfakcji z tego, że wspólnie z pozostałymi ampfutbolistkami tworzymy coś wspaniałego.

Kto namówił Cię do spróbowania swoich sił?

Do udziału w treningu namówił mnie mąż – Tomasz, z którym od kilku lat wspólnie kibicujemy męskim drużynom ampfutbolowym.

Czy sport jest ważna częścią Twojego życia?

Sport jest ze mną od zawsze. Jako dziecko uwielbiałam jadę rowerem i grę w badmintona (to zostało mi do dziś ). Od kilku lat biegam a teraz postanowiłam poznać uroki piłki nożnej.

Są plany by stworzyć silna kadrę. Gdybyś miała powiedzieć coś, by przekonać wahające się dziewczyny by jednak spróbowały swoich sił?

Nawet jeśli do tej pory uważałyście, że sport a tym bardziej piłka nożna, nie są dla Was to zapraszam na nasz trening. To może być element Waszej rehabilitacji, wzmocnienia samoakceptacji i własnej wartości. Nowe umiejętności oraz wspólne przeżywanie emocji i wysoki poziom endorfin – gratis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here