Kobiecy Futbol
Ekstraliga Newsy

Jeden ze spadkowiczów z Ekstraligi kompletuje kadrę na sezon 2021/2022

Zespół ROW-u Rybnik zapłacił mocne frycowe za pierwszy sezon w Ekstralidze na trawie. Mający m.in. Mistrzostwo Polski w Futsalu klub nie był wstanie przeciwstawić się ogranym na tym poziomie ekipom.

Walczący pierwszy sezon w historii klubu w Ekstralidze ROW w 22. spotkaniach tylko raz zremisował z Rolnikiem 1-1, oraz właśnie z nimi wygrał na ich terenie 3-2 zgromadził zaledwie cztery punkty i już po kilku dniach od zakończenia sezonu na portalu społecznościowym zaczął przedstawiać kadrę na kolejny sezon.

Klub potwierdził już odnowienie kontraktu Petry Zdechovanovej, Martiny Bulavovej, czy występującej od początku w klubie Julii Wywrot

Swoją przyszłość z klubem z Rybika zadeklarowała także Dominika Gonert, Sandra Oleszczuk, sporą niespodzianką jest na pewno kontrakt z rybnickim klubem Patrycji Matli.

Skład uzupełnią wracające z wypożyczenia Maja Fal oraz Marta Predecka

 

Jednocześnie klub ogłosił rozstanie z Edytą Botor.

Na dzień dzisiejszy kadra klubu wygląda następująco: Julia Wywrot, Petra Zdechovanova, Dominika Gronert, Sandra Oleszczuk, Natalia Sokół, Maja Fal, Martina Bulavova, Maja Stopka, Stanka Liskova, Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Marta Predecka, Weronika Parzych oraz Patrycja Matla

 

za: facebook.com/tsrowrybnik

Może Cię również zainteresować

Nagły zwrot w sprawie transferów Bouhaddi i Marozsán?

Mariusz

Oficjalnie: Katarzyna Kiedrzynek piłkarką Wolfsburga!

Mariusz

Olimpia z punktami. Powrót Bińkowskiej

Klaudia

Skomentuj