Joanna Wróblewska kontuzjowana

Nieszczęśliwie zakończył się mecz półfinałowy Pucharu Polski dla Joanny Wróblewskiej. Piłkarka Śląska Wrocław i reprezentacji Polski odniosła kontuzję, która sprawiła, że to już koniec sezonu dla zawodniczki.

Do pechowej sytuacji doszło jeszcze w trakcie trwania pierwszej połowy półfinału Pucharu Polski z TME UKS SMS Łódź. Zawodniczka po starciu z przeciwnikiem upadła na murawę i choć wróciła do gry to jeszcze przed końcem pierwszej połowy musiała zejść z boiska.

Dokładniejsze badania potwierdziły, że uraz jest poważny. Piłkarka ma złamaną kość strzałkową z przemieszczeniem, co wyklucza ją z gry na kilka tygodni. Wróblewska nie wystąpi m. in. w finale Pucharu Polski 26 maja. Przypomnijmy, że w meczu półfinałowym Śląsk pokonał zespół z Łodzi 1:0.

A my życzymy zawodniczce szybkiego powrotu do zdrowia.