fbpx

Joelle Wedemeyer na dłużej w Wolfsburgu

Joelle Wedemeyer przedłużyła kontrakt z VfL Wolfsburgiem. Obrończyni podpisała nową umowę obowiązującą do końca 2026 roku.

Wedemeyer broni barw Wolfsburga od 2011 roku. Początkowo występowała w drużynie do lat 17, a w sezonie 2013\14 została włączona do kadry pierwszej drużyny. Od tego czasu zagrała w 162 oficjalnych meczach Wolfsburga: 105 w Bundeslidze, 31 w Lidze Mistrzyń oraz 23 w krajowym pucharze.

-Jestem bardzo szczęśliwa, że nadal noszę koszulkę VfL. Przez ostatnie miesiące cały czas rozwijałam się w różnych obszarach. Ten rozwój napędzał mnie wielokrotnie w ostatnich latach i odgrywa ważną rolę w mojej decyzji. W silnej drużynie zawsze trzeba walczyć o czas gry i skład o wyjściową jedenastkę. Ciągłe zaangażowanie jest jednym z moich głównych priorytetów” – powiedziała obrończyni po przedłużeniu umowy. 

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
AMPNewsyPolska

Comments (1)

  1. 99,99 % nie wie kto ona a tutaj jest news o mnowym kontrakcie. Czy niemieckie media sportowe informuja o przedluzeniu kontraktu Deren w Gorniku albo o nowej licencji trenera Pogoni Szczecin?

Leave a Reply