
Kadra beniaminka III ligi uboższa o kilka zawodniczek
Ubiegłoroczne zwyciężczynie IV ligi grupy małopolskiej, Wisła Kraków, do rozgrywek w sezonie 2023/2024 w III lidze w grupie czwartej, przystąpią z kadrą skromniejszą o kilka zawodniczek.
Wisła rozegrała idealny sezon 2022/2023, wspaniały, to mało powiedziane, zespół ze stolicy Małopolski w swojej grupie IV ligi wygrał wszystkie szesnaście spotkań, zdobywając w nich aż 133 bramki, tracąc zaledwie 7. Myślę, że nie wymaga to żadnego komentarza, nic dodać, nic ująć.
Ze zwycięskiej ekipy przed startem nowej edycji rozgrywek odeszło jednak kilka piłkarek, wśród nich możemy wymienić: Oliwię Lipnicką, Katarzynę Wojtach, Zuzannę Biernacką, Iwonę Pawlik, Sylwię Klaję, Martynę Sochacką, Maję Rojek, Barbarę Legutko oraz dotychczasową kapitankę Małgorzatę Kołodziejską. Brak aż dziewięciu zawodniczek z pewnością może być mocno odczuwalny przez drużynę beniaminka III ligi.
Sezon 2023/2024 Wisła Kraków rozpocznie od wyjazdowego spotkania z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski już w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00.
Polecamy
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska


