Karolina Ostrowska zerwała więzadła, gest solidarności piłkarek Śląska

Karolina Ostrowska podczas meczu towarzyskiego rozegranego 25 lipca z Czarnymi Sosnowiec (0:1) opuściła boisko już w 22. minucie z powodu kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że 23-letnia zawodniczka zerwała więzadła.

Obrończyni, która do Wrocławia trafiła z AZS-u PWSZ Wałbrzych na swój pierwszy oficjalny mecz w barwach Śląska będzie musiała poczekać kilka miesięcy. Wcześniej Ostrowska, która jest wychowanką Klubu Sportowego Strzelinianka występowała w AZS-ie Wrocław z przerwami przez pięć i pół sezonu.

W geście solidarności z 23-latką zawodniczki Śląska Wrocław na rozgrzewkę przed dzisiejszym meczem z ROW-em Rybnik wyszły w koszulkach z napisem “Ostra – gramy dla Ciebie”

Podczas tego spotkania Karolina Ostrowska pełni funkcję kierownika drużyny. W starciu 1. kolejki Ekstraligi do przerwy Śląsk Wrocław przegrywa z beniaminkiem z Rybnika 0:1.