fbpx

Kluczowa defensorka odchodzi z Wolfsburga!

Felicitas Rauch odchodzi z zespołu wicemistrzyń Niemiec i przenosi się do North Carolina Courage!

Doświadczona defensorka przenosi się za ocean na zasadzie wolnego transferu. Co ciekawe, jest pierwszą niemiecką zawodniczką w historii North Carolina Courage.

27-latka  jest wychowanką Turbine Potsdam. Przez ostatnie pięć lat występowała w Wolfsburgu, z którym sięgnęła po dwa mistrzostwa Niemiec i cztery krajowe puchary.

Rauch zadebiutowała w drużynie narodowej w 2015 roku i od tego czasu zagrała w 36 meczach, w których zdobyła cztery bramki.

Quick Kicks: Felicitas Rauch

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]

Other Articles

InneNewsyReprezentacjeZagranica
EkstraligaNewsyPolska

Comments (1)

  1. To jest wlasnie ta wasza niby fachowosc i znajomosc kobiecej pilki. Nigdy Rauch nie byla kluczowa defensorka ani w Poczdamie ani tym bardziej w Wolfsburgu. Pozbyli sie jej z duza ulga ale wyjazd do Ameryki to duza przesada. Ona mialby problemy zalapac sie w naszej ekstralidze, jest drewniana, bez techniki i nie ma kiwki, w ogole nie jest to jakis talent pilkarski. Mowi sie ze gre na topie zawdziecza rodzicowi ustawienemu w polityce. Trudno powiedziec czy to prawda ale nie ma dymu bez ognia.

Leave a Reply