fbpx

Sparing: Wrocławianki zwyciężają w drugim sparingu!

Przygotowujące się do rundy wiosennej Orlen Ekstraligi piłkarki WKS-u Śląska Wrocław dzisiaj o godzinie 15:00 przystąpiły do drugiej gry kontrolnej w zimowym okresie przygotowawczym, w której na wyjeździe zmierzyły się z Banikiem Ostrava.

Wrocławianki, po rundzie jesiennej zajmujące ósmą lokatę w Orlen Ekstralidze, w swoim pierwszym zimowym sparingu rozegranym przed kilkoma dniami zremisowały 1:1 z lokalnym rywalkami – 1. KS Ślęzą Wrocław, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dzisiaj przyszedł czas na kolejną bardzo wartościową grę kontrolną, na wyjeździe zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska zmierzyły się z zawodniczkami Banika Ostrava. Wrocławianki zwyciężyły 3:1, wynik spotkania został ustalony do przerwy, po zmianie stron żaden z zespołów nie wpłynął na zmianę wyniku spotkania.

Sparing
Banik Ostrava – WKS Śląsk Wrocław 1:3 (1:3)
Waltrová 14′ – Półrolniczak 7′, Marcelina Buś 19′, Żurek 45′

Śląsk Wrocław: Wieczerzak (60′ Skiba) – Szkwarek (46′ Musiałowska), Dudziak (46′ Watral), Maskiewicz (46′ Węcławek), Półrolniczak (46′ Klimczak), Wróblewska (60′ Półrolniczak, 75′ Czudecka), Żurek (46′ Cwynar), Czudecka (46′ Sitarz), Flis (46′ Iwaśko), Związek (67′ Marcelina Buś), Marcelina Buś (46′ Adamek).

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

NewsyNiemcyZagranica
FutsalNewsyPuchar Polski

Leave a Reply