fbpx

Kobieca drużyna Lecha Poznań zagra przy Bułgarskiej!

Od momentu ogłoszenia wejścia Lecha Poznań w świat kobiecej piłki, władze aktualnego lidera PKO Ekstraklasy zapowiadały, że piłkarki reprezentujące barwy “Kolejorza” otrzymają szansę na zaprezentowanie się na stadionie, na którym na co dzień grają podopieczni Macieja Skorży. Wiemy już, że zawodniczki Lecha Poznań UAM przy Bułgarskiej zadebiutują w niedzielę, 7 listopada.

W pierwszy weekend zbliżającego się miesiąca lechitki rozegrają przed własną publicznością hitowy pojedynek z LFA Szczecin. Poznanianki są obecnie liderkami tabeli II grupy III ligi, natomiast Ladies Football Academy plasuje się obecnie dwie pozycje niżej ze stratą zaledwie trzech “oczek” do liderek.

Lechitki, chociaż są beniaminkiem w trzeciej lidze, to od początku imponują dobrą formą i już od dwóch kolejek nie opuszczają pozycji lidera rozgrywek. Wsparcie kibiców w spotkaniu kończącym rundę jesienną będzie dla naszych zawodniczek niezwykle ważne, bo rywalkami będzie drużyna LFA Szczecin, która również mocno walczy o awans o klasę wyżej – powiedział Maciej Henszel, rzecznik prasowy Lecha, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Starcie z LFA odbędzie się 7 listopada o godzinie 11:00 na stadionie przy Bułgarskiej 17. Wejście na mecz będzie możliwe bramą nr 29 (trybuna III im. Czapczyka). Przed wejściem będą rozdawane darmowe bilety, których będzie 999, bowiem pojedynek ten nie został zgłoszony jako impreza masowa. Potyczka z ekipą ze Szczecina zakończy dla poznanianek rundę jesienną III ligi.

 

fot. Irek Pindral

Other Articles

Newsy
I ligaNewsyPolska

Leave a Reply