fbpx

Kobieca piłka gra z WOŚP! Zobacz, co możesz wylicytować

Dzisiaj 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku z tej okazji można włączyć się do licytacji rzeczy związanych z kobiecą piłką. Przy okazji tegorocznej edycji zysk z aukcji przeznaczony zostanie na zakup sprzętu na oddziały pulmonologiczne dla dzieci i dorosłych.

Jedną z najciekawszych, a zarazem najbardziej wartościowych aukcji będzie możliwość wylicytowania treningu z kobiecą reprezentacją Polski. Aktualnie trzeba już za niego zapłacić już ponad półtora tysiąca złotych. Link do aukcji znajduje się TUTAJ

Fani Ewy Pajor będą mogli wylicytować koszulkę reprezentacji Polski z autografem najlepszej polskiej zawodniczki. Dodatkowo po wygraniu licytacji Pajor dopiszę dedykację dla zwycięzcy. W chwili obecnej cena za koszulkę, którą można licytować TUTAJ, wynosi 3200 złotych.

Wylicytować można również trening z aktualnymi mistrzyniami Polski – GKS-em Katowice. TUTAJ link do aukcji.

Wylicytować można również koszulkę reprezentacyjną wraz z autografem zawodniczki Brøndby IF Natalii Wróbel. Licytować można TUTAJ.

Fani Pauliny Dudek będą mogli nabyć koszulkę zawodniczki PSG z autografem reprezentantki Polski. Link do aukcji znajduje się TUTAJ.

Na licytacji pojawiły się również buty piłkarskie zawodniczki FC Barcelony Emilii Szymczak oraz zdjęcie z autografem reprezentantki Polski. Licytować możecie TUTAJ.

Spróbować się w treningu dzięki WOŚP będzie można było także w Knurowie. Tamtejszy trzecioligowy MTS wystawił na aukcję możliwość wygrania treningów z kobiecym zespołem. W tym przypadku jednak licytacja odbyła się stacjonarnie, w miejscowym sztabie. Szczegóły wydarzenia TUTAJ.

Czarni Antrans Sosnowiec wystawili do licytacji gadżety klubowe. Licytować trzeba cały zestaw, na który składa się koszulka meczowa z sezonu 2023/2024 z podpisami zawodniczek całej kadry, grających w Ekstralidze kobiet. Zwycięzca licytacji otrzyma również kubek z okazji 100-lecia Klubu, oraz kalendarz na rok 2024 z podpisami zawodniczek. Licytować można TUTAJ.

W WOŚP zaangażował się również pierwszoligowy ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz, który wystawił do licytacji zestaw, w skład którego wchodzi wyjazd dla dwóch osób na jedno z dwóch spotkań ligowych oraz gadżety klubowe! W tej chwili cena za pakiet wynosi zaledwie 54 złote! Licytować można TUTAJ.

Trzydzieści pięć przedmiotów wystawił Akademicki Związek Sportowy, a wśród przedmiotów, które możemy wylicytować są między innymi uniwersjadowy zestaw gadżetów czy trzy damskie koszulki techniczne Akademickiej Reprezentacji Polski w rozmiarze. Wszystkie licytację znajdziecie TUTAJ.

Stacjonarnie z WOŚP grały także w swoich lokalnych sztabach Stomilanki Olsztyn, czy Śląsk Wrocław i AP ORLEN Gdańsk, które włączyły się do akcji wiosłowania. W sztabie w Tczewie można było ponadto wylicytować koszulkę meczową Magdaleny Sobal, gwiazdy Pogoni Dekpol Tczew.

Other Articles

AMPNewsyPolska
NewsyPolska

Leave a Reply